Kadra PCRE

  • mgr Ewa Rodziewicz - dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji
  • mgr Anna Binięda – logopeda, pedagog
  • mgr Joanna Agnieszka Bielicka – pedagog, neurologopeda, surdopedagog
  • mgr Aldona Dunowska – psycholog, psychoterapeuta
  • mgr Lucyna Grzelak – pedagog, logopeda, certyfikowany terapeuta ręki, przygotowanie do prowadzenia zajęć logorytmicznych
  • mgr Agnieszka Jankowska - psycholog, psychoterapeuta
  • mgr Justyna Lewicka-Binięda - pedagog specjalny, terapeuta neurorozwoju INPP, terapeuta Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta Integracji Bilateralanej
  • mgr Dorota Malankiewicz - pedagog, terapeuta pedagogiczny, certyfikowany terapeuta ręki, certyfikowany terapeuta Instrumental Enrichment
  • mgr Dorota Michałowska – tyflopedagog, oligofrenopedagog
  • mgr Ewa Rodziewicz - oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, certyfikowany terapeuta ręki
  • mgr Małgorzata Wendorff-Karólewska – pedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy
  • mgr Barbara Zegler – psycholog, terapeuta TSR
  • mgr Elżbieta Żuławska - pedagog, przygotowanie do prowadzenia zajęć z zakresu psychoprofilaktyki, terapeuta pedagogiczny
  • mgr Agnieszka Żydonis - psycholog, terapeuta TSR, certyfikowany terapeuta EEG Biofeedback, logopeda
  • Lek. med. Jolanta Michaliszyn - lekarz, członek Zespołu Orzekającego

Kadra Biblioteki

  • mgr Barbara Knifka- nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Agnieszka Małyszew - nauczyciel bibliotekarz

Kadra ODN

  • mgr Grażyna Kęsicka - Język polski
  • mgr Roman Kęsicki - Historia/WOS
  • mgr Bartłomiej Szymuś - Geografia
  • mgr Eliza Argalska -     Język angielski/języki obce
  • mgr Monika Dąbkowska - Kształcenie specjalne
  • mgr Małgorzata Wendorff – Karólewska - Doradztwo zawodowe

Administracja

  • Jolanta Lamka - samodzielny referent
  • mgr Beata Oleszkiewicz – specjalista do spraw administracyjno – gospodarczych
  • Władysława Gułycz – główna ksiegowa