439165926_950881227040208_7482010256302776861_n.jpg

Konferencja "Wdech, wydech, tech! Nowoczesne rozwiązania technologiczne w szkole"

W dniach 17-18 kwietnia br. odbyła się zorganizowana przez nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  II wojewódzka  konferencja pod hasłem "Wdech, wydech, tech! Nowoczesne rozwiązania technologiczne w szkole". Cieszyła się ona wysoką frekwencją. Wzięli w niej udział licznie zgromadzeni nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele samorządów lokalnych  i ośrodków metodycznych. 
Gwiazdą konferencji był niekwestionowany autorytet w dziedzinie edukacji informatycznej - prof. dr hab. Maciej Marek Sysło, wybitny naukowiec, aktywny działacz na rzecz nowoczesnej edukacji.  Jego prelekcja wzbudziła ogromne zainteresowanie uczestników oraz dostarczyła wartościowej wiedzy i  inspiracji do dalszego rozwoju w obszarze wykorzystania technologii w nauczaniu. 
Wśród prelegentów znaleźli się również: Zbigniew Bujak z Centralnego Domu Technologii wraz z fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Marcin Misiala z Akces Edukacja i fundacji Ale Nauczanie. Ich prezentacje były doskonałym uzupełnieniem tematyki konferencji, przynosząc uczestnikom praktyczne wskazówki oraz przykłady zastosowania nowoczesnych technologii w codziennej pracy szkolnej.
Dopełnieniem  konferencji była sesja warsztatowa. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów, tj. prof. dr hab. Macieja M. Sysło, Krzysztofa Bujaka i zespół Aktin.  Dzięki tej formie doskonalenia uczestnicy zapoznali się  z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi,  zdobyli praktyczne  umiejętności i pomysły na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w codziennej  pracy z uczniami.
Konferencja "Wdech, wydech, tech! Nowoczesne rozwiązania technologiczne w szkole" okazała się nie tylko doskonałą okazją do wymiany doświadczeń ale przede wszystkim inspirującym wydarzeniem,  pełnym praktycznych rozwiązań, które dostarczyły uczestnikom nowej energii i motywacji do dalszego rozwoju w obszarze nowoczesnej edukacji. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz wysokiej jakości prezentacji i warsztatów, konferencja pozostanie na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.
W imieniu organizatorów  serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny  za udział. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezwykle inspirujące i wartościowe dla całej społeczności edukacyjnej. Dziękujemy za Waszą pasję i zaangażowanie w rozwój nowoczesnej edukacji!
Monika Gregorowicz
Bartłomiej Szymuś
#Aktin#AKCESedukacja#CentalnyDomTechnologii#FundacjaPFR

Wyświetleń: 56

Konferencja Wdech, wydech, tech II edycja