maroz5.jpg

Spotkanie ośrodków LOWE

W miniony weekend w Ośrodku Rewita w Marózie, odbył się zjazd Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji działających na terenie województwa Warmińsko- Mazurskiego. Każdy Ośrodek opowiedział o swoich działaniach, sukcesach i pomysłach na przyszłość.
Nasz Ośrodek LOWE, działający przy PCRE w Bartoszycach przeszkolił już 200 osób  dorosłych z naszego powiatu z wymaganej liczby 200. Mamy nowe pomysły na szkolenia o czym będziemy informować w mediach społecznościowych i na plakatach. Zapraszamy do śledzenia naszej działalności.
Na spotkaniu obecny był wiceprezes firmy Amikus, odpowiedzialnej za Grant, Pan Adam Kozłowski.
Swoją obecnością zaszczyciły nas Władze Powiatu Nidzickiego: Przewodniczący Rady Powiatu Pan Andrzej Bróździński, Starosta Powiatu Pan Marcin Paliński, Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Pani Jolanta Tymińska oraz Skarbnik Powiatu Pani Renata Mróz.
Koordynatorzy Grantu Pani Magdalena Bobkowska i Pan Jerzy Fiałek przygotowali miłą niespodziankę wręczając pamiątkowe medale władzom Powiatu oraz koordynatorom poszczególnych Ośrodków LOWE.
Odbyły się warsztaty informatyczne, prowadzone przez doradcę metodycznego ODN w Bartoszycach  Pana Bartłomieja Szymusia i wymiana doświadczeń. Był też czas na relaks. W rytmie szant odbył się rejs jachtem po jeziorze. Wysłuchaliśmy legend mazurskich. 
Czekamy na następne spotkania.

Wyświetleń: 177

Maróz