monitor-2728124__340.webp

OCENA PRACY DYREKTORA

OCENA PRACY DYREKTORA - SZKOLENIE ONLINE


PROMOCYJNE CENY DLA ODN W BARTOSZYCACH
grupa do 10 osób - 270 zł, 
grupa 10-15 osób - 260 zł,
grupa powyzej 15 osób - 250 zł


Centrum Rozwoju Edukacji A-Z - Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
Szanowni Państwo,
jeśli czeka Państwa ocena pracy zapewne zadajecie sobie wiele pytań, np.:
Jak wygląda procedura wnioskowania o ocenę pracy?
Które dokumenty szkoły podlegają ocenie?
Które działania dyrektora wynikają z obszarów ustawowych wskazanych do oceny?
Jakie są wymagania na ocenę dobrą, bardzo dobrą, wyróżniającą?
Zapraszamy na webinarium, podczas którego otrzymają Państwo uporządkowaną wiedzę oraz praktyczne wskazówki, dzięki którym cały proces przebiegnie szybko i sprawnie.
OCENA PRACY DYREKTORA
6 listopada 2020 r., godz. 10:00
7 grudnia 2020 r., godz. 10:00
Prowadząca Marzena Siejewicz
ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM SZKOLENIA
Marzena Siejewicz - edukatorka – absolwentka ministerialnego kursu nadającego kwalifikacyjnego w zakresie umiejętności edukatorskich, profesjonalny trener, ekspertka w zakresie ewaluacji, członek zespołu projektującego zmiany w systemie nadzoru pedagogicznego oraz wymagania państwa dla szkół i placówek (studia podyplomowe w zakresie nadzoru i ewaluacji), specjalista w zakresie oceniania i pomiaru dydaktycznego oraz analizy EWD, ekspert w zakresie systemowego zarządzania placówkami oświatowymi (uprawnienia do wdrażania systemów ISO i kontroli zarządczej), konsultant ds. normy ISO – prowadziła szkolenia dla wizytatorów do spraw ewaluacji oraz dla dyrektorów szkół z ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej w ramach projektu „Program wzmocnienia efektywności nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły oraz nauczycieli w projekcie „Nauczyciel badacz”, posiada 15-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora gimnazjum i zespołu szkół ponadgimnazjalnych, wieloletni doradca metodyczny. Od 10 lat związana z Centrum Rozwoju Edukacji A-Z – przeszkoliła tysiące dyrektorów i nauczycieli.
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na naszej stronie, najpóźniej dzień przed szkoleniem, otrzymają Państwo e-mail z linkiem rejestracyjnym bezpośrednio do webinaru.
Po szkoleniu, również drogą elektroniczną, otrzymają Państwo zaświadczenia o ukończeniu kursu, link do materiałów, przygotowanych przez wykładowcę oraz fakturę z 14-dniowym terminem płatności.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z
kom.: 780 573 465
e-mail: centrumrozwojuedukacji@a-z.edu.pl

Wyświetleń: 526